English Park

Szkoła języków obcych
Biuro tłumaczeń

Kursy językowe

Szkoła Języków Obcych English Park oferuje kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania oraz w różnych grupach wiekowych (dorośli, młodzież, dzieci).

Rodzaje kursów:

Na początku nauki główny nacisk stawiamy na tradycyjną metodę nauczania. Wierzymy, że to co tradycyjne najlepiej się sprawdza. Po opanowaniu podstaw, które są fundamentem podczas nauki języka, wraz ze wzrostem stopnia za­awansowania słuchaczy stopień nacisku przenosi się na rozwijanie umiejętności komunikatywnych. Wprowadzamy wówczas metodę komunikatywną, której głównym założeniem jest sprawna komunikacja w obcym języku w codziennych sytuacjach. Metoda komunikatywna oznacza równoległe doskonalenie czterech umiejętności – mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. Jak wszyscy dobrze wiemy, każda z tych umiejętności jest równie istotna. Naszym celem jest to, aby nasi uczniowie jak najszybciej zaczęli efektywnie komunikować się w języku obcym.

Warto podkreślić, iż cechą metody komunikatywnej jest jej elastyczność, co pozwala na dobieranie dodatkowych ćwiczeń i materiałów pod kontem oczekiwań kursantów. Dodatkowo uwagi wymaga fakt, iż podczas trwania kursów słuchacze uczestniczą w nowoczesnych zajęciach interaktywnych – nie jest to tylko praca z książką. Co więcej, kursanci w cenie kursu mają zagwarantowane lekcje z Native Speakerami.

Zajęcia prowadzone są 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (2 × 45 minut), w godzinach porannych lub po­południowych, od poniedziałku do piątku. Dla osób zajętych w tygodniu oferujemy przedpołudniowy kurs sobotni.

Wszystkie nasze kursy prowadzone są w oparciu o materiały poważanych wydawnictw: LONGMAN, OXFORD, CAMBRIDGE oraz EXPRESS PUBLISHING.


ul. Zielona 16 37-200 Przeworsk
665 167 337 biuro .*. english-park pl

© 2012 English Park